O nás

Radalytica je v současné době jediným poskytovatelem mobilní robotické 3D počítačové tomografie umožňující skenování rozměrných objektů.

"Nejsme robotici, jsme radiologové.
A naše roboty si programujeme, abychom dělali lepší snímky."
Jan Sohar, CEO

Radalytica vyvinula unikátní robotický zobrazovací systém „RadalyX“. Díky kombinaci digitálních RTG zobrazovacích detektorů nové generace a robotů je schopen výrazně rozšířit a zlepšit použitelnost zobrazovacích metod na širší portfolio objektů v průmyslu i vědě. RadalyX se stává velmi výkonným nástrojem pro nedestruktivní testování a diagnostiku i v oblastech, kde kontroly nebyly dosud možné nebo jen omezené.

Náš produkt nekonkuruje pouze stávajícím řešením. OTEVÍRÁ NOVÉ OBLASTI!

RTG robotické CT

Robotický zobrazovací systém

Náš tým vyvíjí pokročilou robotickou technologii, která umožňuje řízení více robotů integrovaných v jednom zobrazovacím systému.

Více...

Technologie

RTG zobrazování v oblasti nedestruktivního testování

Naše služby jsou založeny na nejmodernějších zobrazovacích technologiích pro zlepšení kontroly kvality výrobků, kombinující rentgenové a ultrazvukové zobrazování.

Více...

Applikace

Využití robotického systému RadalyX

Robotické CT "RadalyX" lze použít pro různé účely, primárně zaměřených na letecký a automobilový průmysl.

Více...

NDT skenování - servis

Technologie používané společně s platformou RadalyX jsou také poskytovány jako služba bez nutnosti pořizování vlastního robotického zobrazovacího systému. Díky mobilitě a flexibilitě zařízení, jsme schopni poskytovat jednorázové služby s pomocí našich odborníků přímo na požadovaném místě. Tyto služby zahrnují profesionální skenování a provoz robotického zobrazovacího systému, detailní vyhodnocení a interpretaci výsledků pro zlepšení výrobních, výzkumných nebo vývojových procesů.

Máte-li zájem o měření nějakého vzorku, vyplňte prosím dotazník zde a naši zobrazovací specialisté vás budou co nejdříve kontaktovat zpět.

Robotický zobrazovací systém v laboratoři
Skenování a zpracování dat z měření
Robotický zobrazovací systém - měření přímo u objektu

Radalytica Brožura [pdf]

RadalyX-robotic CT-broucher

Spolupráce

Radalytica je členem